Österreichische Fahne AT - Austria

Jugend am Werk Steiermark GmbH (Koordynator) | Pani Gabriele Perissutti: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miasto Graz – Departament Usług Socjalnych (Social Services Department) | Pan Walter Purkarthofer: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Auxilium | Pan Georg Müllner: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dänische Fahne DK - Dania

ISAAC Danmark | Pani Dorte Aggerlin: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Italienische Fahne IT - Włochy

FormAzione Co&So Network | Pani Patrizia Giorio: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Polnische Fahne PL - Polska

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jarosławiu |
Pani Bogna Wandasiewicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Britische Fahne UK - Wielka Brytania

Mary Seacole Housing Association – Education & Research Department |
Pan Lennox Adams: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

TWITTER

KONTAKTY

Poznaj partnerów projektu i skontaktuj się z nimi.

FACEBOOK

Odwiedź naszego Facebooka i dołącz.

LINKI Z LEKTOREM

W linku znajdziesz listę linków z lektorem na Wikipedii.

PLIKI DO ŚCIĄGNIĘCIA

Ściągnij interesujące materiały projektowe, rezultaty, broszury i wiele innych.